Řešení: Vysokorychlostní linka pro lisování koncovek

Řešení: Vysokorychlostní linka pro lisování koncovek

HongEr Solutions - vysokorychlostní terminál pro lisování
Terminál
Terminál v elektronice je hardwarové zařízení pro spojení elektrických obvodů dohromady. Existuje mnoho různých druhů terminálů:
Splice
Poháry
Háčky
Pájecí lišty
Tongue Krimpovací terminály (prstencové svorky)
Věže
Zkušební sondy (pogo terminály)
Klipy
Šroubové svorky
Zásuvné karty (rychlé připojení, rychlé odpojení)
Drátěné matice
Vysokorychlostní značení terminálů
V automobilovém, komunikačním, počítačovém a jiném elektronickém průmyslu jsou terminály nepostradatelnými součástmi. Obvykle má formu pásku, má upínací hlavu a integrovanou ocelovou nohu a je tvořena lisováním páskového plechu.
Metoda tradičního zpracování razítka používá tradiční tisk s ručním podáváním. Tato metoda má však nízkou zpracovatelskou účinnost, špatnou kvalitu lisovacích výrobků, vysoké náklady na zpracování a vysokou pracovní náročnost a je stále více nevhodná pro potřeby moderního zpracování a výroby.

Pro terminálovou výrobu je nejúčinnějším a nejspolehlivějším způsobem zpracování v lisovacím průmyslu v současné době použití vysokorychlostní lisovací linky. To může nejen zlepšit rychlost zpracování razítka kovového páskového terminálu, aby se zvýšila efektivita výroby, ale také se vyrábějí kvalitní a levnější terminály, které skutečně splňují potřeby moderního zpracování a výroby.
Obecná konfigurace zařízení pro linku pro značení koncových zařízení:

Vysokorychlostní svorkovnicová linka se obvykle skládá z paletového odvíječe pro vysokorychlostní odvádění, přesného vyrovnávacího stroje pro vyrovnávání a odlehčení pruhů, podavače pro rychlé podávání, vysokorychlostní děrovací lis pro výrobu razítek, a zařízení pro odvíjení pro automatické vyrovnávání a sběr raznicových svorek. Společně tvoří kompletní a plně automatizovanou razící linku, která dokáže zpracovávat terminálové produkty různých typů a aplikací.

Během používání terminálové vysokorychlostní lisovací linky musí obsluha provádět pouze jednoduché podávání, plnění, nastavení a testování. Poté může výrobní linka dokončit zpracování celé cívky bez jakékoliv ruční pomoci.


FU je paletový odvíječ HongEr, ideální pro vysokorychlostní lisovací linku, jako je lisování svorek, kovové tlačítko a malé elektrické čáry pro lisování.

Rychlost posuvu může dosáhnout 24 metrů za minutu.

Umí zásobovat 4ks 150 mm šířky cívky najednou a je vhodný pro všechny druhy vnitřního průměru cívky.

GS je mechanický podavač strojů HongEr, který je ideální pro vysokorychlostní lisovací linku, jako je lisování svorek, malé razítko elektrických dílů apod.

Rychlost posuvu může dosáhnout 1200SPM.

Bez příznaků, které zůstaly na povrchu materiálu po podání, je podavač chapadel ideální pro měď, nerez, hliník atd. Materiál.
Těleso stroje vyrobené z vysoce intenzivní litiny, díky přírodnímu prostředí, eliminuje stres, vyvažuje trvanlivost stroje.

Vysoce přesná výkonnost v aplikacích automatického podávání, jednoduchého zdvihu nebo progresivního lisování.

Nucený mazací systém zajišťuje spolehlivost provozu.

Elektronický řídicí systém dosahuje vysoké automatizační činnosti.

65ton, 85ton, 125ton pro vaše volitelně