HongEr ve společnosti FABTECH Mexico 2019

HongEr ve společnosti FABTECH Mexico 2019

Shrnutí

HongEr bude vystavovat ve FABTECH Mexico a setkávat se se stávajícími zákazníky a navazovat nové kontakty. Naše lisovací automatizační zařízení je již široce používán v průmyslu lisování plechů, zejména kompaktní cívky s vysokou pevností oceli v automatických lisování dílů, kombinovaný stroj na vyrovnávání vrstev s NC servo podavačem pro vysoce přesné lisování v elektronické výrobě.

FABTECH Mexico, 2019 - Monterrey
Datum: 7-9, květen 2019
Adresa: Cintermex, Av Fundidora 501, Obrera, 64010 Monterrey, NL, Mexiko
Oficiální stránky: https://mexico.fabtechexpo.com/
O FABTECH Mexiko 2019
FABTECH Mexiko je primárním shromážděním pro přední výrobce kovů v Mexiku.

Společná akce se zúčastní 575 vystavovatelů a pokryje více než 140 000 čistých čtverečních metrů výstavního patra. Více než 13 000 účastníků z Mexika a Jižní Ameriky se sblíží na Cintermexu, aby nalezli řešení, síť, naučili se a zažili zkušenosti z nejnovějších inovací v průmyslu tváření, výroby, svařování a dokončovacích prací.

Pro malé a střední podniky, které si přejí získat konkurenční výhodu, je cesta vpřed přijmout nejnovější technologie zařízení, což je ideální místo, kde můžete zjistit, jak to udělat. Budeme se účastnit představení našeho nejnovějšího zařízení pro manipulaci s cívkami , což je ideální řešení pro podávání cívek při výrobě kovů.
HongEr pressroom automatizace ve FABTECH Mexiko
HongEr bude vystavovat ve FABTECH Mexico a setkávat se se stávajícími zákazníky a navazovat nové kontakty.

Naše lisovací automatizační zařízení je již široce používán v průmyslu lisování plechů, zejména kompaktní cívky s vysokou pevností oceli v automatických lisování dílů, kombinovaný stroj na vyrovnávání vrstev s NC servo podavačem pro vysoce přesné lisování v elektronické výrobě.

Budeme představovat naše nejnovější zařízení pro manipulaci s cívkami, ideální řešení pro podávání cívek v lisování plechů, doufáme, že si můžete udělat čas na návštěvu HongEr na stánku 337.
Přesné zpracování cívek: odvíjení, rovnání, krmení
Ve FABTECH Mexiko letos představíme nejnovější a nejoblíbenější kompaktní cívku řady GLK.
GLK COMPACT COIL FEEDING LINE
Řada GLK je typem zařízení pro automatizaci lisovacích prostor, nazýváme ho podavačem Decoiler Straightener Feeder 3 v 1 nebo kompaktním dávkovacím vedení.

Toto zařízení obsahuje odvíječ, vyrovnávač a podavač, někdy vybavený mazací a stříhací jednotkou.

Kombinovaná HongEr inovativní konstrukce stroje a mezinárodní značkový elektrický systém, může zpracovat kovovou cívku s nejlepším vyrovnáním výkonu a vysokou přesností krmení.

Většinu našeho podavače GLK decoiler rovnačky lze přizpůsobit podle konkrétní aplikace zákazníka.

Podívejte se na náš kombinovaný podavač s podavačem GLK série na stojanu 337 ve FABTECH Mexico.
Seznamte se s námi na stánku 337
Náš tým na FABTECH Mexiko bude na stánku 337, aby zodpověděl všechny otázky, které můžete mít při manipulaci s pásovými svitky a jak mohou zlepšit ziskovost vašeho obchodu s lisováním kovů!

Pokud byste s námi chtěli mluvit dříve, můžete nás kdykoliv kontaktovat:
Email: export@he-machine.com